Jorjeia logo
PRÍRODNÉ PRODUKTY VYRÁBANÉ S POSLANÍM, ABY STA SA CÍTILA SEBAVEDOME
Všetko sa začalo pred pár rokmi, keď sa dve mladé ženy, ktoré boli najlepšími priateľkami už od detstva, rozhodli nájsť dokonalé výrobky na starostlivosť o pleť, ktoré by účinne odstránili všetky druhy nedokonalostí. Chceli vytvoriť výrobky vhodné pre všetky typy pleti, zatiaľ čo ich cena by bola pre všetkých dostupná.
Po analýze trhu a existujúcich výrobkov na liečbu kožných problémov zistili zakladatelia, že mnoho drahých výrobkov v skutočnosti nepomáha s týmito problémami. Preto začali vyvíjať nové formuly pre výrobky na starostlivosť o pleť, ktoré ešte neboli k dispozícii na trhu. Zakladatelia kombinovali prírodné oleje s využitím vedy, dali ich vyskúšať rôznym ženám a zhromaždili spätnú väzbu na sledovanie výsledkov.
Po rokoch testovania a výskumu vyvinuli najlepšie formuly, ochránili ich patentom a vytvorili naše kúzelné a cenovo dostupné produkty na starostlivosť o telo. Naše produkty sú dokonalou kombináciou prírodných olejov z celého sveta a biotechnológií. Ochránené formuly sú zabalené v jednoduchom a recyklovateľnom obale.
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Overené výsledky
Overené výsledky
Recyklovateľný obal
Recyklovateľný obal
Prírodné produkty
Prírodné produkty
Udržateľnosť
Tak ako sa staráme o našich zákazníkov, staráme sa aj o životné prostredie. Preto sú naše výrobky vždy cruelty-free a certifikované organizáciou PETA. Dbáme na to, aby naše obaly boli nielen krásne, ale aj 100% recyklovateľné. Ochrana životného prostredia je jednou z našich hlavných misií, pretože je to náš domov navždy, rovnako ako naši telá, a je dôležité, aby sme sa oň starali.
Spin wheel
SPIN
ZADAJTE SVOJU E-MAILOVÚ ADRESU A ZÍSKAJTE ŠANCUI NA ZĽAVU!
Váš kód platí 24 hodín!