Jorjeia logo
Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy dwie młode kobiety, które były najlepszymi przyjaciółkami od dzieciństwa, postanowiły znaleźć idealne produkty do pielęgnacji skóry, które skutecznie usuwałyby wszelkie niedoskonałości. Chciały stworzyć produkty odpowiednie dla wszystkich typów skóry, zachowując jednocześnie przystępne ceny.
Po przeanalizowaniu rynku i istniejących produktów do leczenia problemów skórnych, założycielki odkryły, że wiele drogich produktów nie pomaga w rozwiązaniu tych problemów. Zaczęły więc opracowywać nowe formuły produktów do pielęgnacji skóry, które nie były jeszcze dostępne na rynku.Założycielki połączyły naturalne oleje z siłą nauki, dały je do wypróbowania różnym kobietom i zbierały opinie, aby śledzić wyniki.
Po latach testów i badań opracowały najlepsze formuły, opatentowały je i stworzyły nasze magiczne i przystępne cenowo produkty do pielęgnacji ciała.Nasze produkty to doskonałe połączenie naturalnych olejów z różnych zakątków świata oraz biotechnologii. Opantentowane formuły pakowane są w proste i łatwe do recyclingu opakowania.
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Sprawdzone wyniki
Sprawdzone wyniki
Opakowania nadające się do recyklingu
Opakowania nadające się do recyklingu
Naturalne produkty
Naturalne produkty
Zrównoważony rozwój
Tak samo jak dbamy o naszych klientów, tak samo dbamy o środowisko. Dlatego nasze produkty zawsze są wolne od okrucieństwa i posiadają certyfikat PETA. Zwracamy szczególną uwagę, aby nasze opakowania nie tylko były piękne, ale również w 100% nadawały się do recyclingu. Ochrona środowiska jest jednym z naszych podstawowych celów, ponieważ jest to nasz dom na zawsze, tak samo jak nasze ciała, i ważne jest, aby o nie dbać.
Spin wheel
SPIN
WPROWADŹ SWÓJ ADRES E-MAIL I OTRZYMAJ SZANSĘ NA RABAT!
Twój kod jest ważny przez 24 godziny!