Môj Jorjeia príbeh - Jorjeia
Dodacia lehota je medzi 3-5 pracovnými dňami s DPD
Jorjeia logo
Môj Jorjeia príbeh
Karolina
Karolina
Dobrý deň, volám sa Karolina Tsarevska a ja som 25 rokov z Lovech.
 
Po narodení môjho druhého dieťaťa sa mi na bruchu objavili strie a moja pokožka bola veľmi ochabnutá. Dlho som sa zaujímala o produkty Jorjeia, ale myslela som si, že je to len predražená reklama. Dva mesiace po svojom druhom pôrode som sa však rozhodla objednať misiu 1, 2 a 3.

Predtým som iné produkty nepoužívala. Jorjeia tím bol veľmi milý a prístup bol úžasný. Najprv som si nemyslela, že to bude mať účinok, ale 5. deň používanie produktov som už videla pozoruhodný výsledok. Moje sebavedomie sa určite zlepšilo!

Výrobky Jorjeia majú veľmi príjemnú vôňu a vyzerajú veľmi jedinečne.Ďakujem že ste tu!
Anelia
Anelia
Otehotnela som a keďže som veľmi chudá, rýchlo som pribrala a v 3. mesiaci tehotenstva som dostala strie. Okamžite som si kúpila olej a aplikovala ho všade tam, kde sa strie objavili, aj tam, kde som si myslela, že sa môžu objaviť. Naozaj som dúfala, že mi to pomôže, ale nestalose, strie sa stále objavovali. Desať mesiacov po tom, čo sa objavili, som sa rozhodla kúpiť Misia 1. Pozrela som sa na veľa reklám a obrázkov žien, ktoré majú rovnaký problém ako ja. Konzultovala som to s tímom Jorjeia a zadala svoju prvú objednávku. Pravdou je, že som bola skeptická a neočakávala som žiaden účinok, ale napriek tomu som sa rozhodla to skúsiť.

Jeden mesiac po použití produktu si môj manžel všimol rozdielu, ktorý bol naozaj veľký. Vďaka Misiu 1 sa moje sebavedomie zlepšilo, prestala som sa ľutovať a mať depresiu kvôli striám, ktoré sa objavili, pozrela som sa do zrkadla a povedala som si: "Ach, sexi mami"! Produkt je jedinečný, gél sa rýchlo vstrebáva a je ekonomický. Farba balíčka je svieža a v zeleněbarvě. Tím Jorjeia je tiež skvelý, vždy venuje pozornosť a okamžite reaguje na moje správy.

Dúfam, že viac ľudí uverí Jorjei, a ja sa k tomu pokúsim prispieť, pretože si to zaslúžite. Iba žena môže pochopiť, aké dôležité je pozrieť sa do zrkadla a cítiť sa dobre vo svojej koži. Než som začal používať Jorjea, môj manžel mi stále hovoril, ako veľmi ma miluje a taky moje strie, ale necítila som sa s nimi dobre, a to je dôležité pre sebavedomie každého.
Vanesa
Vanesa
Chcem sa s vami podeliť o svoje jedinečné výsledky dosiahnuté s Misiou 1 na mojich jazvách po akné! Neverila som, že existuje produkt, ktorý je tak multifunkčné a efektívne!

Môže byť použitý na telo k zníženiu výskytu strií a napnutie pokožky, rovnako ako na tvár pri liečbe jaziev po akné a jaziev všeobecne! Konzistencia gélu je ľahká a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Nezahrieva, naopak - zanecháva pokožku s jemnou vôňou a príjemný pocit! Som nesmierne spokojná!

 Bola som celkom skeptická, ale po niekoľkých dňoch som videla zmenu a doslova po 2 týždňoch bola moja pokožka hladká a mäkká! Ďakujem mnohokrát! Zo srdca odporúčam!
Božidarka
Božidarka
Volám sa Božidarka, je mi 23 rokov. Rovnako ako u väčšina žien došlo k môjmu problému so striami počas tehotenstva. Dva roky potom, čo sa objavili, som sa rozhodla objednať niektoré z produktov Jorjeia. Nemyslela som dlho, pretože fotografie, na ktoré som sa pozeral s výsledkami iných dám, boli dostatočne jasné.

Už som predtým používal iné produkty, ale bezvýsledne, a tak som sa rozhodla vyskúšať Jorjeiu s veľkou nádejou, že sa s týmto problémom dokážem vyrovnať a strie aspoň trochu zmizne.

Len týždeň po tom, čo som začal používať Misia 1, som uvidela rozdiel, bolo to pre mňa úžasné, pretože som neočakávala tak rýchle a viditeľné výsledky.
Cherry Lee-McLoud
Cherry Lee-McLoud
Ahoj, volám sa Cherry a ja som 33 rokov. Po 2 tehotenstvách a drastickom úbytku hmotnosti (veľkosť 16-18 na veľkosť 8-10) boli strie a ochabnutá koža nevyhnutné. Po dobu 10 rokov som skúšal veľa produktov, vrátane tých najobľúbenejších, ale bez efektu. Ale u Jorjeia Misia 1 boli výsledky k dispozícii 10. deň, ako vidíte na mojich fotkách.

Stratila som všetku dôveru po tehotenstve a chudnutie, ale teraz sa cítim vo svojom tele pohodlnejšie. Doterajšie výsledky sú úžasné, gél sa ľahko používa a má krásnu farbu. Som naozaj ohromená týmto produktom! Zvažovala som možnosť plastickej chirurgie, ale teraz, keď som videla výsledky v tak krátkom časovom období, začala som si myslieť, že invazívnej chirurgie nie je pre mňa a môžem s Jorjeií skutočne dosiahnuť výsledky.

Odporúčam vás všetkým ženám, ktoré sú v rovnakej situácii ako ja. Som veľmi spokojný zákazník.