Moja historia z Jorjeia - Jorjeia
BEZPŁATNA WYSYŁKA 159 zl.
Jorjeia logo
Moja historia z Jorjeia
Karolina
Karolina
Witajcie, nazywam się Karolina Carewska i mam 25 lat, z Łowecz.

Witam, nazywam się Karolina Carewska, mam 25 lat, z miasta Łowecz. Po drugim porodzie moja skóra na brzuchu bardzo zwiątczała, pojawiły się również rozstępy. Od dłuższego czasu oglądałam produkty Jorjeia, myśląc że to kolejna reklama, ale dwa miesiące po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowałam zamówić Misję 1, 2 i 3.

Wcześniej nie stosowałam innych produktów. Podejście ekipy Jorjeii było niesamowite, za co bardzo im dziękuje. Początkowo nie sądziłam, że da to efekt, ale już piątego dnia stosowania produktów zauważyłam widoczny rezultat. Będę nadal stosować go ściśle rano i wieczorem, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Zdecydowanie moje samopoczucie się poprawiło.

Produkty Jorjeia mają bardzo przyjemny zapach i wyglądają wyjątkowo.Dziękuję za to, że jesteście!
Anelia
Anelia
Zaszłam w ciążę i ponieważ jestem bardzo szczupła, szybko przytyłam i w 3 miesiącu ciąży pojawiły się rozstępy. Od razu zakupiłam olejek, nanosiłam go wszędzie tam gdzie pojawiły się rozstępy, nawet tam gdzie myślałam, że mogą się pojawić. Miałam nadzieję że to mi pomoże, ale tak się nigdy nie stało, rozstępy nie przestawały się pojawiać. Dziesięć miesięcy po tym, jak się pojawiły, zdecydowałam się kupić Misję 1. Obejrzałam kilka reklam i zdjęć kobiet z tym samym problemem co mój. Skonsultowałam się z zespołem Jorjeia i złożyłam pierwsze zamówienie. Prawda jest taka, że ​​byłam sceptyczna i nie spodziewałam się żadnego efektu, ale postanowiłam spróbować.

Miesiąc po stosowaniu produktu mój mąż zauważył różnicę, która była naprawdę duża. Dzięki Misji 1 poprawiła się moja samoocena, przestałam się użalać nad sobą i przygnębiać rozstępami, spojrzałam w lustro i powiedziałam do siebie: „Wow, seksowna mamuśka”! Produkt jest wyjątkowy, żel szybko się wchłania i jest ekonomiczny. Kolor opakowania jest w świeżym zielony kolorze. Zespół Jorjeia też jest świetny, są zawsze uprzejmi i natychmiast odpowiadają na moje wiadomości.

Mam wielką nadzieję, że więcej ludzi uwierzy w Jorjeia i spróbuję się do tego przyczynić, bo na to zasługujecie. Tylko kobieta może zrozumieć, jak ważne jest by patrzeć w lustro i czuć się dobrze w swojej skórze. Zanim zaczełam stosować Jorjeia, mój mąż powtarzał mi jak bardzo kocha mnie i moje rozstępy, ale nie czułam się z nimi dobrze, a to jest ważne dla własnego samopoczucia.
Wanesa
Wanesa
Chcę się z Wami podzielić moimi wyjątkowymi rezultatami osiągniętymi dzięki Misji 1 na moich bliznach potrądzikowych! Nie wierzyłam, że istnieje tak wszechstronny i skuteczny produkt!

Może być stosowany na ciele w celu zmniejszenia rozstępów i ujędrnienia skóry, a także na twarz w przypadku blizn potrądzikowych i ogólnie blizn! Konsystencja żelu jest lekka i bardzo szybko się wchłania. Nie rozgrzewa, a wręcz przeciwnie - pozostawia na skórze przyjemne uczucie i zapach! Jestem niesamowicie zadowolona!

Byłam dość sceptyczna, ale już po kilku dniach zauważyłam zmianę i dosłownie po 2 tygodniach moja skóra była gładka i miękka! Dziękuję Wam bardzo! Z całego serca polecam!
Bożidarka
Bożidarka
Nazywam się Bożidarka, mam 23 lata. Jak u większości kobiet, mój problem z rozstępami pojawił się w czasie ciąży. Dwa lata po ich pojawieniu się zdecydowałam się zamówić niektóre produkty Jorjeia. Nie zastanawiałam się długo, ponieważ zdjęcia, które obejrzałam z rezultatatami innych kobiet, były wystarczająco klarowne.

Korzystałam już wcześniej z innych produktów ale bezskutecznie, dlatego zdecydowałam się wypróbować Jorjeia z wielką nadzieją, że poradzę sobię z problemem i że rozstępy przynajmniej trochę znikną.

Zaledwie tydzień po rozpoczęciu stosowania Misji 1 zauważyłam różnicę, było to dla mnie niesamowite, ponieważ nie spodziewałam się tak szybkich i widocznych rezultatów.
Cherie Lee-Mccloud
Cherie Lee-Mccloud
Witajcie, nazywam się Cherie Lee-Mccloud i mam 33 lat.Po 2 ciążach i dramatycznej utracie wagi (rozmiar 16-18 do rozmiaru 8-10) rozstępy i zwiotczenie skóry były nieuniknione. Przez 10 lat wypróbowałam wiele produktów, w tym niektóre z najpopularniejszych jednak bez efektu. Ale w przypadku Jorjeia Misja 1 wyniki były widoczne 10-ego dnia, co można zobaczyć na moich zdjęciach.

Straciłam całkowicie pewność siebie po ciąży i utracie wagi, ale teraz czuję się bardziej komfortowo w swoim ciele. Dotychczasowe rezultaty są niesamowite, żel jest łatwy w użyciu i ma piękny kolor. Jestem naprawdę zaskoczona tym produktem! Rozważałam możliwość chirurgii plastycznej, ale teraz, gdy zobaczyłam rezultaty w tak krótkim czasie, zaczełam myśleć, że chirurgia inwazyjna nie jest dla mnie i faktycznie mogę osiągnąć rezultaty z Jorjeia.

Polecam wszystkim kobietom, które są w takiej samej sytuacji. Jestem bardzo zadowoloną klientką.