Můj Jorjeia příběh - Jorjeia
Jorjeia logo
Můj Jorjeia příběh
Karolina
Karolina
Dobrý den, jmenuji se Karolina Tsarevska a je mi 25 let z Lovechu.

 Po narození mého druhého dítěte se mi na břiše objevily strie a moje pokožka byla velmi ochablá. Dlouho jsem se zajímala o produkty Jorjeia, ale myslela jsem si, že je to jen předražená reklama. Dva měsíce po svém druhém porodu jsem se však rozhodla objednat misi 1, 2 a 3.

 Dříve jsem jiné produkty nepoužívala. Jorjeia tým byl velmi milý a přístup byl úžasný. Nejprve jsem si nemyslela, že to bude mít účinek, ale 5. den používání produktů jsem už viděla pozoruhodný výsledek.
Moje sebevědomí se určitě zlepšilo!

Výrobky Jorjeia mají velmi příjemnou vůni a vypadají velmi jedinečně.
Děkuji že jste tu!
Anelia
Anelia
Otěhotněla jsem a protože jsem velmi hubená, rychle jsem přibrala a ve 3. měsíci těhotenství jsem dostala strie. Okamžitě jsem si koupila olej a aplikovala ho všude tam, kde se strie objevily, i tam, kde jsem si myslela, že se mohou objevit. Opravdu jsem doufala, že mi to pomůže, ale nestalose, strie se stále objevovaly. Deset měsíců poté, co se objevily, jsem se rozhodla koupit Mise 1. Podívala jsem se na spoustu reklam a obrázků žen, které mají stejný problém jako já. Konzultovala jsem to s týmem Jorjeia a zadala svou první objednávku. Pravdou je, že jsem byla skeptická a neočekávala jsem žádný účinek, ale přesto jsem se rozhodla to zkusit. 

Jeden měsíc po použití produktu si můj manžel všiml rozdílu, který byl opravdu velký. Díky Misi 1 se moje sebevědomí zlepšilo, přestala jsem se litovat a mít depresi kvůli striím, které se objevily, podívala jsem se do zrcadla a řekla jsem si: „Ach, sexy mami“! Produkt je jedinečný, gel se rychle vstřebává a je ekonomický. Barva balíčku je svěží a v zeleněbarvě. Tým Jorjeia je také skvělý, vždy věnuje pozornost a okamžitě reaguje na moje zprávy.

Doufám, že více lidí uvěří Jorjei, a já se k tomu pokusím přispět, protože si to zasloužíte. Pouze žena může pochopit, jak důležité je podívat se do zrcadla a cítit se dobře ve své kůži. Než jsem začal používat Jorjea, můj manžel mi stále říkal, jak moc mě miluje a taky moje strie, ale necítila jsem se s nimi dobře, a to je důležité pro sebevědomí každého.
Vanesa
Vanesa
Chci se s vámi podělit o své jedinečné výsledky dosažené s Misí 1 na mých jizvách po akné! Nevěřila jsem, že existuje produkt, který je tak multifunkční a efektivní!

Může být použit na tělo ke snížení výskytu strií a napnutí pokožky, stejně jako na obličej při léčbě jizev po akné a jizev obecně! Konzistence gelu je lehká a velmi rychle se vstřebává. Nezahřívá, naopak - zanechává pokožku s jemnou vůní a příjemný pocit! Jsem nesmírně spokojená!

Byla jsem docela skeptická, ale po několika dnech jsem viděla změnu a doslova po 2 týdnech byla moje pokožka hladká a měkká! Děkuji mnohokrát! Ze srdce doporučuji!
Božidarka
Božidarka
Jmenuji se Božidarka , je mi 23 let. Stejně jako u většina žen došlo k mému problému se striemi během těhotenství. Dva roky poté, co se objevily, jsem se rozhodla objednat některé z produktů Jorjeia. Nemyslela jsem dlouho, protože fotografie, na které jsem se díval s výsledky jiných dam, byly dostatečně jasné.

 Už jsem dříve používal jiné produkty, ale bezvýsledně, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Jorjeiu s velkou nadějí, že se s tímto problémem dokážu vyrovnat a strie alespoň trochu zmizí.

 Jen týden poté, co jsem začal používat Mise 1, jsem uviděla rozdíl, bylo to pro mě úžasné, protože jsem neočekávala tak rychlé a viditelné výsledky.
Cherry Lee-McLoud
Cherry Lee-McLoud
Ahoj, jmenuji se Cherry a je mi 33 let. Po 2 těhotenstvích a drastickém úbytku hmotnosti (velikost 16–18 na velikost 8–10) byly strie a ochablá kůže nevyhnutelné. Po dobu 10 let jsem zkoušel mnoho produktů, včetně těch nejoblíbenějších, ale bez efektu. Ale u Jorjeia Mise 1 byly výsledky k dispozici 10. den, jak vidíte na mých fotkách.

 Ztratila jsem veškerou důvěru po těhotenství a hubnutí, ale teď se cítím ve svém těle pohodlněji. Dosavadní výsledky jsou úžasné, gel se snadno používá a má krásnou barvu. Jsem opravdu ohromena tímto produktem! Zvažovala jsem možnost plastické chirurgie, ale teď, když jsem viděla výsledky v tak krátkém časovém období, začala jsem si myslet, že invazivní chirurgie není pro mě a mohu s Jorjeií skutečně dosáhnout výsledků. 

 Doporučuji vás všem ženám, které jsou ve stejné situaci jako já. Jsem velmi spokojený zákazník.